Česky
English
по-рускы
Slovensky
Deutsch
Français
Italiano
Espanol
Polski

kde nás najdete

člen skupiny Sindatgroup

člen Asociace zkušeben vysokého napětí (zkušebna č. E28)

držitel certifikátu systému kvality ISO 9001

O společnosti

Vítáme vás na stránkách PRO 8 s.r.o.

Společnost PRO 8 s.r.o. usiluje o maximální kvalitu a profesionalitu. Podle zavedeného sloganu očekává zde zákazníka „PROstor PRO PROfesionální PROdukty“.

Společnost byla založení v roce 1994 pro obor elektro, měření, regulace a automatizace. Vlastníky společnosti jsou Ing. Josef Forejt, Ing. Petr Čáka, Ing. Iva Bartoníčková a Ing. Miroslav Líbal, kteří si přinesli znalosti a zkušenosti z předchozích profesních působišť. Kromě nich je minoritním podílníkem společnost SINDAT, spol. s r.o. Praha.

V roce 1998 jsme rozšířili činnost o program výroby rozvádečů a ochranných a pracovních pomůcek pro energetiku. Později byla činnost rozšířena o zajišťování montážních prací. V současné době jsme schopni zajišťovat Kompletní dodávky elektro. Jsme vybaveni pro zajišťování zakázek v oboru občanské vybavenosti a průmyslových silnoproudých zařízení, zahrnující montáže nových a opravy stávajících elektrických zařízení, včetně zařízení MaR. Řada dodávek je realizována v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Předpokladem pro kvalitní dodávky a služby je vlastní výroba rozváděčů v širokém rozsahu využití v elektrotechnice a energetice. Významný prvek v naší nabídce tvoří výroba dielektrických ochranných pomůcek pro práci na elektrickém zařízení. Poskytujeme řadu dalších služeb úzce souvisejících s elektroenergetikou – poradenství, analýzy, projekty, inženýring, zakázkovou strojní výrobu, montáže, přezkušování a testování výrobků ve vlastní zkušebně VVN, obchodní činnost, atd.

Hlavními zákazníky společnosti jsou významné subjekty zaměřené na energetiku a průmyslovou výrobu na území celé republiky. Pro dobré uplatnění na trhu vycházíme z důrazu na jakost a plnění termínů, z tvůrčího přístupu a vstřícnosti k zákazníkovi. Veškeré činnosti probíhají v certifikovaném systému jakosti dle ISO 9001. Průběžně rozšiřujeme a inovujeme výrobní program. Hlavním cílem je široké pokrytí potřeb energetiky a průmyslu v oblasti výstavby a vybavení rozvoden, kvalitními výrobky a službami, s maximálním zřetelem na profesionalitu zpracování a bezpečné používání dodaných výrobků.

Máme vlastní vysokonapěťovou zkušebnu a jsme členem Asociace zkušeben vysokého napětí (zkušebna č. E28)

Kompletní dodávky elektro